ARMA: Resistance

Zobrazit gallerii

Datadisk Resistance má k dispozici několik nových objektů, zbraní, novou mapu Nogova a unikátní kampaň pro jednoho hráče.

V češtině je hra dostupná v obchodě Bohemia Interactive

Příběh

Děj se odehrává 3 roky před událostmi původní kampaně. Sovětská armáda obsazuje ostrov Nogova, kde žije také Viktor Troska. Ten má zkušenosti ze speciálních jednotek, ale již nechce bojovat. Je však kontaktován veliteli protisovětského odboje, kteří žádají jeho pomoc. Viktor to odmítne, ale okolnosti jej donutí změnit postoj a on se nakonec k partyzánům připojí. Následně se stane vůdcem odboje proti okupantům. Ačkoliv Viktor nevěří, že je možné vyhrát, povede se mu zasadit nepřátelům řadu těžkých ran a k odboji se začne přidávat více lidí a navíc partyzáni získají pomoc od NATO, které je zásobí zbraněmi a municí.

Navíc se do boje zapojí jednotka amerických speciálních jednotek vedená Viktorovým přítelem Jamesem Gastovskim. Nakonec se povede Sověty zatlačit na nogovské letiště, ale sovětský velitel Guba se rozhodne zde připravit bombardéry, které mají ostrov zničit napalmem. Viktor je nucen k zoufalému útoku na letiště a povede se mu zničit bombardéry. Je však pravděpodobně zabit, poté co je obklíčen Sověty. Ti jsou následně z ostrova vyhnáni po zásahu jednotek NATO, které přišly partyzánům na pomoc.

Klíčové prvky

  • Příběh Viktora Trosky ve 20-ti misích na novém rozlehlém ostrovu Nogova s rozlohou 100km2, na kterém najdete několik novinek, mezi nimi i most nebo vylepšené městské prostředí
  • Nová vozidla, jako třeba jízdní kolo, motocykl Jawa nebo vrtulník V-80
  • Nové zbraně, jako třeba samopal Škorpion nebo pistole CZ-75
  • Nové vybavení, ke svému arzenálu můžete přidat záložní pistoli, která se může hodit, když se primární zbraň vystřílí
  • Detailní městské prostředí

Zdroj: store.steampowered.com