Arma 2: Operace Arrowhead

Zobrazit gallerii

Arma 2: Operation Arrowhead je samostatně hratelný datadisk ke hře Arma 2. Zúčastníš se boje jakožto člen různých částí Americké armády, od běžných pěšáků přes speciální jednotky, až po piloty a posádky tanků v tomto novém díle série vysoce ceněných vojenských simulátorů od Bohemia Interactive.

Příběh

Tři roky po konfliktu v Černarusi z původní ArmA 2, se v oblasti Zeleného moře vyskytuje nový konflikt a koaliční síly vedené Americkou armádou jsou vyslány do Tákistánu, aby rychle obnovily mír a zabránily dalším civilním ztrátám.

Klíčové prvky

  • Nový herní obsah: Nová příběhem vedená kampaň pro hru jednoho i více hráčů. Široká škála nových výcvikových scénářů, scénářů pro jednoho hráče i multiplayerových módů.
  • Masivní herní svět: Tři zcela nové velké mapy podle středního východu, včetně rozsáhlých městských, pouštních i horských oblastí v plně zničitelném a interaktivním prostředi.
  • Extra jednotky a vozidla: Několik frakcí včetně Americké armády, OSN, Tákistánské armády a partyzánů, které činí kolekci více než tří set nových jednotek, zbraní a vozidel.
  • Jedinečná válečná zkušenost: Plně se integruje do původní ArmA 2, pro nepřekonatelnou simulaci boje..
  • Unikátní herní prvky: Sundavatelné batohy s vybavením, pokročilé zbraňové optiky, průbojnost materiálů, real-time simulace bezpilotních leteckých prostředků (UAV) a mnoho dalšího.

Zdroj: store.steampowered.com