Arma 3 Apex

Zobrazit gallerii

Nechte se v rozšíření Arma 3 Apex nasadit do aktivní služby na úplně novém bojišti. Souostroví Tanoa v jižním Tichomoří díky svým jedinečným zeměpisným rysům nabízí nové příležitosti pro všechny druhy bojových operací. Užijte si taktickou hratelnost hry Arma 3, kde skutečně záleží na týmové spolupráci, a využijte nová vozidla, zbraně a vybavení k překonání výzev v cizím nepřátelském terénu.

Rozšíření Apex představuje vrchol více než 15 let vývoje hry série Arma. Vychutnejte si jeden z nejsmysluplnějších herních zážitků na PC, zažijte nával adrenalinu po těžce dobytém vítězství, objevte neustále se vyvíjející platformu plnou oficiálního obsahu i obsahu generovaného hráči a přidejte se k jedné z tisíců komunitních skupin hry Arma, kde se seznámíte s novými lidmi z celého světa. Arma 3 je špička vojenských her na PC v té nejlepší formě – autentická, otevřená a různorodá. Vítejte v rozšíření Arma 3 Apex!

Klíčové funkce rozšíření Arma 3 Apex

 • Tanoa
  Souostroví v jižním Tichomoří s rozlohou 100 km² s bohatou tropickou vegetací, jedinečnými orientačními body a působivými výdobytky moderní techniky, které je navrženo tak, aby umožňovalo autentický boj ve velkém rozsahu. Různorodé prostředí souostroví Tanoa, jako jsou dešťové pralesy, sopka, chudinské čtvrti, továrna na cukrovou třtinu a průmyslový přístav představují ideální kulisy pro všechny druhy scénářů. Ať už provádíte frontální útok, malou tajnou operaci, boj v džungli nebo cokoli jiného, co se hodí do prostředí jižního Tichomoří, Tanoa je pro vás ideálním místem. Čeká vás další dobrodružství.
 • Nová frakce, 13 nových zbraní, nové uniformy a vybavení
  Zatímco se NATO a CSAT snaží posílit strategický vliv v jižním Tichomoří, čelí na souostroví Tanoa odporu ze strany místní hluboce zakořeněné zločinecké organizace. Nová frakce s názvem Syndikat, která se skládá z ozbrojenců a bývalých příslušníků polovojenských jednotek, je zapojena do mnoha nelegálních operací v regionu. Vyzbrojena je známými současnými zbraněmi, jako jsou útočné pušky AKS-74U, AKM a AK-12, lehký kulomet LIM-85, raketomet RPG-7 a pistole PM 9 mm. NATO a CSAT posílají do oblasti výborně vycvičené vojáky s nejmodernější výzbrojí, jako je modulární útočná puška SPAR-16, série zbraní CAR-95 čínské výroby, útočná puška Typ 115, ostrostřelecké pušky CMR-76 a SPAR-17 a nové termální maskovací uniformy, helmy, batohy, přístroje noční vidění (NVG), zbraňová optika ERCO a další vybavení.
 • 10 nových vozidel
  Rozšíření Apex do hry Arma 3 uvádí další herní možnosti uvedením nových tříd vozidel. Využijte pružnost nabízenou letouny VTOL V-44 X Blackfish a Y-32 Xi’an, která kombinují silné stránky běžných letadel a vrtulníků. Potřebujete provést rychlý pozemní přesun? Projeďte se drsným terénem souostroví Tanoa na rychlém a všestranném útočném vozidle Prowler nebo Quilin. Pokud chcete dosahovat cíle s minimálními ztrátami, jistě vás potěší posílení arzenálu Arma 3 o dva nové bezpilotní letouny: KH-3A Fenghuang a MQ-12 Falcon. Jak lze v prostředí tropického ostrova očekávat, rozšíření Arma 3 Apex přináší také vhodná civilní vozidla v podobě terénního vozidla MB 4WD, vrtulového letadla Caesar BTT, nafukovacího člunu s pevnou konstrukcí (RHIB) a vodního skútru.
 • Hra pro více hráčů – kooperativní kampaň i režim End Game
  Vžijte se do role vojáka CTRG speciálních sil NATO v kooperativní kampani pro 1-4 hráče s názvem „Protokol Apex“. Po událostech, ke kterým došlo v kampani „Východní vítr“ původní hry Arma 3, je váš tým odeslán na souostroví Tanoa, aby zabránil humanitární katastrofě – brzy však zjistíte, že čelíte mnohem větší hrozbě, než jste očekávali. Kooperativní kampaň se skládá z misí s vysokou mírou znovuhratelnosti, nabízí strukturu režimu pro více hráčů s libovolným připojováním a odpojováním a přizpůsobení obtížnosti podle počtu hráčů. Kromě kooperativní kampaně přidává rozšíření Arma 3 Apex dva úplně nové scénáře režimu End Game pro více hráčů zasazené na souostroví Tanoa. Nemine vás ani nový ukázkový scénář pro jednoho hráče v režimu End Game, který vám umožní seznámit se s cíli a pravidly tohoto režimu.
 • Dodatečný obsah rozšíření Apex
  Rozšíření Apex je doplněno širokým rozsahem dodatečného obsahu. To zahrnuje: frakci četnictvo (místní policii na souostroví Tanoa) vyzbrojenou novým samopalem Protector 9 mm, posily NATO a CSAT v podobě speciálních jednotek a tichomořských expedičních jednotek, nový maskovací nátěr pro jižní Tichomoří na vybrané zbraně a vozidla ze hry Arma 3. Dále na vás čekají nové vzhledy postav: obyvatelé souostroví Tanoa a Číňané, nové rádiové protokoly: francouzské, francouzsko-anglické a čínské, nové prostředky a rekvizity prostředí pro autory obsahu, scénář Zeus Game Master zasazený na souostroví Tanoa, pět nových achievementů ve službě Steam a oficiální soundtrack Arma 3 Apex.

Bezplatná aktualizace platformy

Rozšíření Arma 3 Apex je podporováno zásadními aktualizacemi platformy Arma 3 zahrnujícími široký rozsah nového obsahu, funkcí a zdokonalení. Tato vylepšení platformy se týkají i základní hry a jsou bezplatná pro všechny majitele hry Arma 3.

 • Aktualizace Nexus – End Game, pozorovatel, osobní ochranné vybavení, výdrž, provázanost modů ve spouštěcím programu
 • Aktualizace Eden – Eden Editor, zvuk na bojišti, prohlížeč serverů ve spouštěcím programu, písma
 • Grafická vylepšení – předělaná konfigurace osvětlení, odrazy na hladině, vylepšení mlhy
 • Zvuky prostředí – rozšířená konfigurace okolních zvuků, prostorové okolní zvuky
 • Přednastavené ovládání – hrajte pomocí aktualizovaného přednastavení „Arma 3“ nebo dále používejte předchozí používané nastavení „Arma 3 Legacy“
 • Přepínání zbraní – za pohybu, mapovatelné činnosti, zjednodušení akční nabídky
 • Předělání obtížnosti – užitečné přednastavené položky, konsolidace možností, vysvětlující texty a obrázky
 • Předělání úkolů – aktualizované 2D i 3D vizualizace, přehlednější a funkčnější deník, lepší interakce s mapou
 • Vylepšení zacílení – vizualizace rozkazů, komunikace v rámci posádky, zbraňové systémy a ukazatele, virtuální zaměřovací body
 • Nabídka oživení – lepší znázornění informací, přehlednější výběr role
 • Komunikace jednotky – kreslení čar, radar jednotky*, taktický ping*, vylepšení VON
 • Přeprava vozidel pomocí jiných vozidel – přepravujte vhodná vozidla na velké vzdálenosti pomocí větších vozidel
 • Kulhání – věrnější zobrazení nohou zraněných postav
 • Vylepšení Eden Editoru – kompozice, přiřaditelné ovládání kamery, komentování entit, škálování entit v oblasti pomocí přetažení, zapínání a vypínání porostu, náhled prostředí, náhledy prostředků
 • Zdokonalení spouštěcího programu – vylepšení prohlížení serverů, lepší manipulace s mody
 • Rychlá hra – jednoduše se přidejte do hry pro více hráčů podle vlastního výběru s omezeným vstupem uživatele
 • Sjednocení kampaně – 3 epizody kapitoly „Východní vítr“ byly spojeny do jedné
 • Optimalizace – vykreslování, vykreslování objektů, skriptované funkce, vzkříšení a další
 • Arma 3 Units – integrace spouštěče a hry*, připojení k účtu Bohemia Account, správa členů
 • Komunita – podpora modování, aktualizace nástrojů a vzorků, skriptové příkazy, dokumentace

Zdroj: store.steampowered.com