ARMAseries.cz Joint Operation

  Jedná se o speciální společnou operaci mezi českýma komunitama. Dohromady se zúčasní 100 lidí v rámci 10 komunit. Akce nebude veřejná, můžou se zúčasnit jen vybrané české komunity. Důvody jsou jak organizační, tak limitace hry a serveru v rámci počtu hráčů. Omlouváme se těm kteří se chtěli zúčasnit a nezbylo na ně místo, snad někdy příště.

  Prosíme všechny hráče co budou na akci hrát, ať si v předstihu připraví módy a vyzkouší si jestli jim všechno funguje na serveru, ať se vyhneme případným problémům. Pokud máte otázky tak se ptejte zástupců ve vaší komunitě nebo často kladené otázky jsou níže na této stránce.

  Datum

  Sobota - 9. 9. 2017 19.00 (doražte alespoň 30 minut předem!)

  Server

  Arma 3 - s1.armaseries.cz:2342

  TS3 - s1.armaseries.cz:9998

  Módy

  Swifty - s1.armaseries.cz:88

  Popis

  Na Altisu probíhá konflikt mezi Ruskou federací a Spojenými státy. Ruské jednotky aktuálně ovládají větší část ostrova včetně hlavního letiště. K útoku na letiště bude potřeba letecká podpora z letadlových lodí, které ovšem prozatím brání v operování několik AA pozic v trojúhelníku mezi městy Syrta, Galati a Abdera.

  Jejich eliminace spolu s obsazením zmíněných měst bude úkolem mechanizované roty USMC nacházející se na základně západně od města Kore. Rotu tvoří tři pěchotní čety, dva průzkumné týmy, dva proti-tankové Javelin týmy, čtyři vozidla M2A3 Bradley a logistický tým.

  Plán operace

  1. Získat pod kontrolu město Syrta s přilehlou základnou.
  2. Získat pod kontrolu město Galati včetně ruského velitelství.
  3. Získat pod kontrolu město Abdera.
  4. Eliminovat vyznačená AA postavení.
  5. Eliminovat opevnění hlídající silnici v údolí mezi Syrtou a Galati.

  zobrazit podrobnější info o misi

  Soupiska a frekvence (zobrazit v novém okně)

  Mapa

    

  FAQ

  Jak se můžu zaslotovat?

  Každá komunita se slotuje samostatně, buď na svých stránkách nebo jiným způsobem. Práva na úpravu soupisky mají zvolení zástupci jednotlivých komunit.

  Jak stáhnout módy přes Swifty?

  Program lze stáhnout zde. Nainstalujte a v programu přidáte repo tlačítkem + "Add repository", zadejte adresu s1.armaseries.cz:88 a přidá se vám repozitář. Pokud si chcete změnit cestu kam se mají módy stahovat, klikněte na ozubené kolečko u již vloženého repozitáře (Cestu lze změnit kliknutím na "Repository path"). Hru spustíte tlačítkem Join, automaticky vás to připojí na server.

  Módy už mám, musím je stahovat znovu?

  Ne, buďto stačí změnit ve Swifty cestu k současným módum, nebo si můžete vytvořit novou složku s módama jen pro tuto akci a módy si tam nakopírovat. Pokud chcete ušetřit místo s velkýma módama, můžete použít tento baťák, nakopírujte do nové složky s módama (spuštěním baťáku si můžete udělat reálného zástupce na mód co už máte jinde).

  Nemůžu se zúčasnit, bude někde záznam?

  Ano, celá akce bude streamována a nahrávána vícero lidma. O všem budeme informovat na našich sociálních sítích. (linky jsou v patičce)